środa, 26 sierpnia 2015

#4 Sekretne drzwi (Drugi sekret)

Za każdymi drzwiami czai się sekret. Nawet te dobrze znane je skrywają. Kiedy sięgasz do klamki i otwierasz drzwi, nigdy nie wiesz, co dokładnie zastaniesz po drugiej stronie.
W tym miesiącu tematem w zabawie "12 sekretów" są drzwi wszelakie - temat piękny, pomysłowy, enigmatyczny.

Jaki sekret kryje się za tymi drzwiami?To są drzwi, za którymi mogliśmy sprawdzić, co właściwie robi TATA, kiedy jest w pracy.


Jakiś czasu temu Adaś stwierdził, że TATA jest jak Dzielną Mysz (z takiej piosenki dla dzieci). Takie miał wyobrażenie o jego pracy:


Ostatnio zmienił zdanie i był przekonany, że TATA jest kucharzem jak Pascal Brodnicki, uwielbiał oglądać reklamę z nim w roli głównej. Postanowiliśmy rozwiać nieco tajemnicę i pojechaliśmy w porze lunchu odwiedzić biuro, w którym TATA pracuje.
Wyprawa była naprawdę udana, choć biuro pełne komputerów nie wydaje się tak fascynujące jak kuchnia szefa kuchni czy pełen przygód dzień Super Myszy, ale miejsce pracy TATY zawsze jest tym najfaniejszym, wow i super miejscem. Cieszę się, że mieliśmy okazję na własne oczy przekonać się, jak to wygląda i  mam nadzieję, że za jakiś czas, kiedy Jula będzie starsza, będziemy mogli tę wizytę powtórzyć.


Polecam inne interpretacje tego tematu, które znajdziecie na blogu tosioweigraszki.blogspot.co.uk.

3 komentarze:

 1. Odkrylyscie sekret Taty super bohatera;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak, sekret został odkryty. Warto było otworzyć te drzwi :)

   Usuń
 2. Tata ważna persona, a jego praca to piękny sekret, który wspólnie rozwiązaliście :D Czy gwiazdor, czy robotnik, czy urzędnik albo programista, tata zawsze będzie dla dzieciaków numerem jeden i superbohaterem :)

  OdpowiedzUsuń